Відкриття оновленого міськрайонного ЦНАП м. Володмимра-Волинського

Відкриття оновленого міськрайонного ЦНАП м. Володмимра-Волинського

18 квітня 2017 року у рамках виконання проекту технічної допомоги ЄС «Центр надання адміністративних послуг як іноваційний інструмент взаємодії влади та громади» відбулося офіційне відкриття оновленого міськрайонного ЦНАП м. Володмимра-Волинського.

З фонду європейської програми на облаштування приміщення і його інфраструктури було виділено 1 мільйон 275 тисяч грн., а також додатково залучені кошти міського бюджету на умовах співфінансування. Тепер це – сучасний модернізований центр, де громадяни міста та району за принципом єдиного офісу отримуватимуть найнеобхідніші послуги. У центрі будуть працювати працівники ЦНАП м. Володимир-Волинсьткого і Володимир-Волинської РДА.

Нововведеннями, які значно поліпшать якість надання адміністративних послуг і які планують запровадити, стануть електронний документообіг та електронна черга. Остання дозволить записатися на прийом через мережі Інтернет на веб-сторінці установи і допоможе ефективно розподіляти потік відвідувачів та буде економити їх час.

Серед 130 адмінпослуг, які надаватимуться у ЦНАПі – реєстрація прав на нерухоме майно незалежно від територіальної приналежності, приватизація квартир. У планах – видача закордонних паспортів, видача свідоцтв новонародженим та оформлення матеріальної допомоги, передбаченої при народженні дитини тощо.

Джерело “cnapua.org”

cnapadmin