ЯК ПРАЦЮВАТИМЕ НОВА E-ПОСЛУГА – ДЕРЖАВНА РЕЄСТРАЦІЯ ТОВ

ЯК ПРАЦЮВАТИМЕ НОВА E-ПОСЛУГА – ДЕРЖАВНА РЕЄСТРАЦІЯ ТОВ

ЯК ПРАЦЮВАТИМЕ НОВА E-ПОСЛУГА – ДЕРЖАВНА РЕЄСТРАЦІЯ ТОВ

9 липня 2019 року відбулася презентація нової електронної послуги з реєстрації ТОВ онлайн, організована Міністерством юстиції та Державним агентством з питань електронного урядування України. Сторінка заходу з подробицями та списком учасників знаходиться за посиланням: https://www.facebook.com/events/349741849051066/

Отже, зареєструвати ТОВ онлайн можна буде у 3 прості кроки:

 

“Головне – щоб легкість ведення бізнесу відчував кожен український підприємець, щоб він розумів, що є дистанційність з державою і є електронні можливості, які дозволяють йому бути успішним”, – сказав Володимир Гройсман під час презентації.

Голова Держагентства з питань електронного врядування Олександр Риженко розповів, що створення адмінпослуг в електронному вигляді, зокрема, реєстрації ТОВ онлайн, – це не тільки технічні рішення, а й цілий процес створення нової нормативної бази, реінжинірингу існуючих дуже складних процесів,  спрощення  і зменшення кількості необхідних візитів або взагалі скасування необхідності в них.

“Це мета нашої реформи – забезпечити зручний доступ до всіх державних послуг, які можуть надаватися онлайн або в приміщеннях ЦНАП”, – сказав керівник Офісу реформи адміністративних послуг Володимир Семеніхін під час Міжнародної конференції з питань реформ в Україні в Торонто.

Втілення нової електронної послуги з реєстрації ТОВ стало можливим завдяки співпраці Державного агентства з питань електронного урядування України з Міністерством юстиції, Мінекономіки України, Офісом реформи адмінпослуг, Офісом ефективного регулювання, які працювали над зміною нормативної бази і зробили дерегуляцію, а також Фондом Східна Європа, GIZ та Програмою EGAP, які безпосередньо впроваджували цю послугу.

“Тепер на нас чекає важливий етап – тестування послуги. Сподіваємось там усе гаразд”, – написали на офіційній сторінці у Фейсбук Офісу ефективного регулювання.

Нагадуємо, відповідну постанову “Деякі питання дерегуляції господарської діяльності” Уряд України ухвалив 27 березня 2019 року. Станом на сьогодні в Україні працює 120 е-послуг.

Valeriia