ЯК ЗРОБИТИ АДМІНПОСЛУГИ ДОСТУПНИМИ ДЛЯ ГРОМАДЯН УКРАЇНИ, ЯКІ ПРОЖИВАЮТЬ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНІЙ ТЕРИТОРІЇ АР КРИМ

ЯК ЗРОБИТИ АДМІНПОСЛУГИ ДОСТУПНИМИ ДЛЯ ГРОМАДЯН УКРАЇНИ, ЯКІ ПРОЖИВАЮТЬ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНІЙ ТЕРИТОРІЇ АР КРИМ

ЯК ЗРОБИТИ АДМІНПОСЛУГИ ДОСТУПНИМИ ДЛЯ ГРОМАДЯН УКРАЇНИ, ЯКІ ПРОЖИВАЮТЬ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНІЙ ТЕРИТОРІЇ АР КРИМ

На нараді 12 червня представники Херсонської обласної державної адміністраціїМіністерства економічного розвитку і торгівлі України та Офісу реформи адмінпослуг  вирішували, як зробити адмінпослуги доступними для громадян України, які проживають на тимчасово окуповані території АР Крим.

Під час наради було обговорено актуальні завдання та стан справ у сфері надання адміністративних послуг, отримання адміністративних послуг громадянами України, які проживають на тимчасово окупованій території АР Крим та будівництва центрів надання адміністративних послуг у зонах сервісного обслуговування перед контрольними пунктами в’їзду/виїзду в Херсонській області з метою спрощення доступу до адміністративних послуг для громадян України, які проживають на тимчасово окупованій території.

«Будівництво центрів надання адміністративних послуг з метою спрощення доступу до адміністративних послуг для громадян України, які проживають на тимчасово окупованій території, не здійснюється на території КПВВ на даний час у зв’язку з тим, що будівлі сервісних центрів поки що не побудовані. Разом з тим, з метою зняття напруги та в умовах наявних ресурсів, обласною державною адміністрацією здійснено заходи щодо створення ЦНАПів у найближчих до КПВВ «Каланчак», «Чонгар» (Генічеський район) та «Чаплинка» населених пунктах», – зауважив директор Департаменту економічного та регіонального розвитку ОДА Сергій Суворов, який надав інформацію щодо створення ЦНАПів у зонах сервісного обслуговування перед контрольними пунктами в’їзду-виїзду в Херсонській області.

Сергій Суворов також запропонував замість того, аби чекати побудови сервісних центрів для створення на їх базі ЦНАПів, запровадити функціонування мобільних центрів надання адмінпослуг на колесах. Така практика успішно реалізується в окремих областях України.

Керівник проекту Офісу реформ адміністративних послуг Володимир Семеніхін сказав: «Ми проводимо консультації з обласними державними адміністраціями, аби зрозуміти, на якому етапі створення ЦНАПів в регіонах на сьогодні та яка допомога потрібна, аби послуги були доступними для людей географічно і з мінімальними чергами».

13 червня представники Міністерства економічного розвитку і торгівлі України та Офісу реформ адміністративних послуг  відвідали пункти в`їзду-виїзду Херсонщини й оглянули місця, де заплановано створення центрів надання адміністративних послуг.

 

Valeriia