Експерти про “Навчальний посібник з надання адміністративних послуг”

Експерти про “Навчальний посібник з надання адміністративних послуг”

Експерти про “Навчальний посібник з надання адміністративних послуг”

 

24 липня 2019 року в Будинку Уряду України Офіс реформи адміністративних послуг, Мінекономрозвитку та Всеукраїнська асоціація ЦНАП представили та обговорили проект навчального посібника з надання адміністративних послуг для адміністраторів ЦНАП. В обговоренні взяли участь фахівці Мінрегіону, НАДС, Київської ОДА, КМДА, ЦНАПів м. Києва та Київської області (фотозвіт можна побачити тут: http://bit.ly/2Y69Fff)

На адміністраторів ЦНАП щороку покладається все більша відповідальність за надання ширшого переліку послуг. Цей посібник створений в першу чергу для навчання нових працівників, щоб вони швидко змогли стати кваліфікованими адміністраторами”, – Володимир Семеніхін, керівник Офісу реформи адміністративних послуг (проект EDGE) при Мінекономрозвитку України, співавтор посібника.

“Ми дослідили, які з переліку послуг є найбільш затребуваними і по кожній з них зробили окремий модуль”, – Олександр Андрєєв, керівник сектору розвитку ЦНАП Офісу реформи адміністративних послуг, співавтор.

“Це наше третє напрацювання з Офісом реформи адміністративних послуг. Перші два “Єдині вимоги (Стандарт) до якості обслуговування відвідувачів ЦНАП” та “Довідник з питань надання адміністративних послуг” вже стали настільними книгами для керівників та адміністраторів”, – Наталія Ткач, заступник директора департаменту ЦНАП КМДА, представник Всеукраїнської асоціації ЦНАП, співавтор.

Онлайн-версія Стандарту знаходиться за цим посиланням: cnap.in.ua/802.

З Довідником можна ознайомитись тут: cnap.in.ua/dovidnyk 

“Ми підтримали ініціативу Офісу реформи адміністративних послуг, адже цей посібник допоможе самовдосконалитись працівникам ЦНАП і, як наслідок, зробити послуги якіснішими”, – Валерій Прокопець, заступник директора департаменту Мінекономрозвитку України, співавтор.

“Часто на посаду адміністраторів ЦНАП приходять люди без досвіду, тому керівники мають долати виклики, пов’язані з оперативним навчанням новачків. Посібник допоможе вирішити це питання”, – Олександр Андрєєв, керівник сектору розвитку ЦНАП Офісу реформи адміністративних послуг, співавтор.

“Для покращення сприйняття велику увагу було приділено засобам візуалізації: зображенням інтерфейсів, інфографікам та покроковим інструкціям. Це допоможе зробити навчання адміністраторів максимально швидким та доступним”, – Ольга Гугля, експерт з надання адмінпослуг Офісу реформи адміністративних послуг, співавтор та технічних редактор посібника.

“Цей посібник дуже актуальний, тому що зараз новоприбулі працівники, як правило, навчаються у наставників і всю інформацію занотовують для себе вручну. Також він корисний навіть для тих адміністраторів, які давно працюють, адже дещо з часом може забутись”, – Олена Пургіна, заступниця начальниці управління ЦНАП Святошинської РДА у м. Києві.

Під час презентації навчального посібника заступник голови НАДС Андрій Заболотний позитивно відзначив «Єдині вимоги (Стандарт) до якості обслуговування відвідувачів ЦНАП». Детальніше із відгуком НАДС можна ознайомитись тут: https://nads.gov.ua/novyny-nads/prezentovano-proekt-navchalnyj-posibnyk-dlia-administratoriv-tsnap/?fbclid=IwAR2OzK-4SPQ0CPO6WvmDHYNmd2KJPiy0x6UhhSXS-tBz3RIBSJ93O_Y30sE

Дякуємо представникам Мінекономрозвитку, Мінрегіону, НАДС, КОДА, КМДА, Всеукраїнської асоціації ЦНАП, ЦНАП м. Києва та Київської області за відгуки та пропозиції. По результатах зустрічі навчальний посібник буде доопрацьований та опублікований для широкого доступу.

Сторінка Офісу реформи адмінпослуг у Фейсбук: www.facebook.com/poslugy.reform

Valeriia