150 громад-кандидатів на отримання допомоги від Програми «U-LEAD з Європою» у модернізації та створенні ЦНАП

У березні команда напряму з покращення якості адміністра-тивних послуг Програми «U-LEAD з Європою» оголосила відбір для надання допомоги на модернізацію та створення ЦНАП. Комісія з відбору Програми «U-LEAD з Європою», у складі експертів Програми, представників Мінрегіону та Мінекономрозвитку проаналізувала майже 250 заявок від органів місцевого самоврядування, які були допущені до розгляду, та відібрала 150 кандидатів до участі в Програмі.

Звертаємо увагу всіх кандидатів, що включення до списку не означає безумовної підтримки або ж підтримки в повному обсязі, оскільки значна кількість заявок ще потребують належного офіційного підтвердження зобов’язань та перевірки інформації (детальніше читайте, будь ласка, у офіційному оголошенні про результати першого відбору).

Конкретні види допомоги та її обсяги будуть визначені спільно Програмою та громадою, з урахуванням методологічних підходів Програми до функціонування належного ЦНАП та за результатами візиту спеціалістів до кожної громади з метою детального оцінювання реальних потреб та визначення заходів щодо модернізації  та створення ЦНАП. У разі виявлення непереборних перешкод для участі громади в Програмі або ж надання недостовірної інформації заявка може бути відхилена від підтримки Програмою на будь-якому етапі комунікації та підготовки технічного завдання щодо співпраці.

 Починаючи з 21 травня 2018 року з кожною громадою зі списку будуть індивідуально контактувати уповноважені спеціалісти Програми. Протягом травня-липня 2018 року для кожної громади буде складено детальне технічне завдання із зобов’язаннями громади і Програми.

Нагадаємо, що загалом відбудеться чотири раунди, в кожному з яких буде обрано до 150 кандидатів для участі в Програмі. Так, до квітня 2020 року буде здійснена підтримка до 600 громад для модернізації та створення Центрів надання адмінпослуг.

Вітаємо  кандидатів та сподіваємося на плідну співпрацю!

***

Для громад, які не стали переможцями цього раунду відбору, звертаємо увагу, що основними причинами відхилення заявок були:

– подання заявок органами місцевого самоврядування та місцевими органами виконавчої влади, які не належать до цільової групи Програми;

– брак інформації у заявці для її оцінювання (в тому числі відсутність інформації про приміщення, необхідних фотографій);

– відсутність належного приміщення для ЦНАП та відсутність у заявці інформації про будь-які перспективи вчасного облаштування такого приміщення та/або відсутність інформації про фінансування відповідних видатків.

Бажаємо успіху у наступному відборі!

Список кандидатів в розрізі областей

Увага: всі кандидати повинні уважно ознайомитись з повним текстом оголошення про результати відбору.

Примітки:

* – відібрані за спеціальною процедурою, погодженою Програмою з Мінрегіоном;

** – у т .ч. спеціальний вид допомоги «Мобільний ЦНАП».

Вінницька область

  1. Барська
  2. Вороновицька
  3. Гніванська
  4. Джулинська *
  5. Жданівська
  6. м. Жмеринка
  7. Козятинська
  8. Краснопільська
  9. м. Могилів-Подільський **
  10. Студенянська
  11. Якушинецька

Волинська область

  1. Вишнівська
  2. Заболоттівська
  3. Забродівська
  4. Зимнівська
  5. Колодяжненська
  6. Павлівська
  7. Прилісненська *
  8. Устилузька **

 Дніпропетровська область

  1. Васильківська
  2. Межівська **
  3. Першотравенська
  4. м. Покров
  5. Покровська *
  6. Солонянська *
  7. Томаківська
  8. Царичанська

Житомирська область

  1. Баранівська **
  2. Корнинська
  3. Лугинська **
  4. Миропільська
  5. Овруцька **
  6. Олевська **
  7. Попільнянська
  8. Станишівська

 Закарпатська

  1. Вільховецька *
  2. м. Хуст
  3. м. Чоп

 Запорізька

  1. Берестівська
  2. Біленьківська
  3. Великобілозерська
  4. Воскресенська *
  5. Гуляйпільська **
  6. Комиш-Зорянська *
  7. Комишуваська
  8. Оріхівська
  9. м. Токмак
  10. Чернігівська

 Івано-Франківська область

  1. Більшівцівська
  2. Брошнів-Осадська
  3. м. Бурштин
  4. Верхнянська
  5. Витвицька *
  6. Дзвиняцька
  7. Космацька
  8. Ланчинська
  9. Матеївецька
  10. Печеніжинська *
  11. Рожнівська
  12. Тлумацька
  13. Угринівська
  14. Ямницька
  15. м. Яремче

 Київська область

  1. Березанська
  2. Боярська
  3. Великодимерська
  4. Немішаївська
  5. м. Переяслав-Хмельницький
  6. Ржищівська
  7. м. Славутич
  8. Тетіївська
  9. Узинська
  10. Фурсівська
  11. с.Чабани

 Кіровоградська область

  1. Приютівська
  2. м. Світловодськ
  3. Соколівська

 Львівська область

  1. Славська

 Миколаївська область

  1. Вознесенська
  2. Воскресенська
  3. Коблівська
  4. Олександрівська
  5. Ольшанська
  6. м. Южноукраїнськ

Одеська область

  1. Авангардівська
  2. Березівська
  3. Білгород-Дністровська
  4. Вилківська
  5. Красносільська
  6. Маяківська
  7. м. Татарбунари
  8. м. Южне

Полтавська область

  1. Білоцерківська *
  2. Великобагачанська
  3. Гребінківська
  4. м. Миргород
  5. Новознам’янська *
  6. Омельницька
  7. Пирятинська

Рівненська область

  1. Висоцька
  2. Козинська
  3. Миляцька *
  4. Острожецька
  5. Радивилівська

Сумська область

  1. Березівська
  2. Боромлянська
  3. м. Глухів
  4. Зноб-Новгородська
  5. Кролевецька
  6. м. Ромни
  7. Тростянецька

 Тернопільська область

  1. Байковецька
  2. Борсуківська
  3. Козлівська *
  4. м. Кременець
  5. Скала-Подільська
  6. м. Чортків
  7. Шумська

Харківська область

  1. Мереф’янська
  2. Старовірівська
  3. Старосалтівська
  4. м. Чугуїв

Херсонська область

  1. Білозерська
  2. Високопільська
  3. м. Нова Каховка *
  4. Чаплинська

 Хмельницька область

  1. Берездівська
  2. Ганнопільська
  3. Гуменецька
  4. Дунаєвецька **
  5. Летичівська
  6. Наркевицька *
  7. Сатанівська
  8. Ямпільська *

Черкаська область

  1. Матусівська
  2. Мліївська
  3. Шполянська

Чернівецька область

  1. Вашківецька
  2. Вашковецька
  3. Кострижівська
  4. Мамаївська
  5. Сторожинецька
  6. Тереблеченська
  7. Усть-Путильська *

Чернігівська область

  1. Бобровицька
  2. Вертіївська
  3. Іванівська
  4. Коропська **
  5. Куликівська
  6. Михайло-Коцюбинськa.